Rss

Vybělte si vaše zuby přímo doma

HellerdentKrásný bílý chrup určitě není u většiny z nás samozřejmostí. Pigmentové skvrny na zubech jsou sice v důsledku přijímání stravy přirozenou záležitostí, zuby ale ztrácejí svůj lesk a je třeba jim s navrácením jejich přirozeně bílé barvy pomoct. Pokud si myslíte, že jedinou možnost efektivního vybělení představuje návštěva často drahého zubního specialisty, pak jste na omylu. Bohatě vám postačí koupit si kvalitní bělicí pero, díky kterému si budete moci vybělit zuby přímo z pohodlí vašeho domova. Že nevíte jaké? Nevadí, v následujících řádcích vám jej představíme.

Profesionální bělení chrupu doma

Doslova revoluční bělení zubů doma zajistí bělicí pero Hellerdent. Jedná se o výrobek, který byl vyvinut profesionální dentální firmou, a to na základě nejnovějších poznatků ve stomatologii a kosmetice určené pro bělení chrupu. Bělicí gel obsažený v peru se dnes běžně používá v ordinacích profesionálních stomatologů. Byl navíc uzpůsoben tak, abyste si chrup mohli vybělit efektivně přímo v domácích podmínkách.

Není se čeho bát…

Domácí bělená zubů je naprosto bezpečné. Jeho aplikace je navíc absolutně jednoduchá. Spočívá pouze v nanesení gelu štětečkem na povrch zubů. Poté jej necháte minutu zaschnout a dalších zhruba 30 minut působit. Tato půlhodina vás ale již nebude nijak limitovat a můžete se věnovat běžným denním aktivitám. Jen je nutné po tuto dobu nejíst a nepít.

Viditelné výsledky

Výsledný efekt po použití bělícího pera Hellerdent je viditelný po dvou až čtyřech aplikacích. Dojde ke zlepšení až o čtyři odstíny. Výrobek můžete používat i u citlivých zubů. Prokazatelné jsou i jeho antibakteriální účinky. Jedno balení tohoto bělícího pera vám vydrží po dobu 14 dní. Chrup si tedy můžete ošetřit dokonale a v případě potřeby pak není problém objednat další balení pro následnou péči.