Rss

Reklamní oblečení jako skvělý marketingový tah

LambesteFiremní kultura je velmi důležitá stejně, jako je tomu u efektivního marketingu v čele s reklamní činností. Právě reklamu je možné řešit hned několika způsoby. Jedná se samozřejmě o spoty televizi, internetový marketing a v neposlední řadě i o samotné propagování značky zaměstnanci vlastní firmy. Pokud mají stejně designově povedené oděvy v barvách dané společnosti s příslušným logem, dokážou ji skvěle reprezentovat jak uvnitř, tak i navenek. My se soustředíme podrobně na reklamní textil od společnosti Lambeste.

Stylová reklamní trička

Jakousi samozřejmost by u každé firmy měla představovat reklamní trička. Nosit je totiž mohou zaměstnanci kdykoli v průběhu celého roku. U bund anebo krátkých kalhot o takovémto stálém využívání hovořit nelze. U společnosti Lambeste se můžete spolehnout na zajímavé modely přímo na míru, které jsou ušity z těch nejkvalitnějších látek. O vysoké jakosti bavlněných směsí vypovídá i známý certifikát Öko-Tex standard 100, který firma vlastní. Na tričko si mohou zájemci nechat ztvárnit jakékoli logo či obrázek.

Reklamní mikiny a polokošile

Do chladnějšího prostředí je třeba vybírat teplejší firemní oblečení. Typické jsou zejména reklamní mikiny. Vybírat si lze například klasické střihy mikin s dlouhým zipem a dvouvrstvou kapucí. Zajímavou volbou jsou také fleecové varianty, které jsou lehké a vypadají také stylově. Pokud potřebujete, aby vaši zaměstnanci působili maximálně seriózním dojmem, vyplatí se vsadit na reklamní polokošile. Pánské a dámské modely působí maximálně spolehlivě.

Ostatní reklamní textil

Určitě není od věci uvést i další reklamní textil. Hezké jsou třeba ručníky nebo čepice. Zapomenout bychom neměli ani na tašky a sportovní oblečení. Při nejrůznějších aktivitách v přírodě anebo na kole se budete moci na svůj firemní outfit stoprocentně spolehnout.