Rss

P-Shine manikúra: Ošetření rukou nebylo nikdy snazší

P-ShineKrásné ruce jsou vizitkou nejen každé ženy. I proto se vyplatí o ně kompletně pečovat. Můžete samozřejmě navštívit speciální salón, který se bude vašim nehtům a pokožce dokonale věnovat. Jestliže ale chcete dopřát svým rukám ideální komfort za mnohem nižší finanční sumu, vyplatí se spolehlivá kvalitní manikúra. Naším tipem je profesionální sada P-Shine, která zajistí efektivní péči. Soustřeďme se na její účinky a postup realizace celého procesu ošetření rukou podrobněji.

V čem vyniká P-Shine manikúra?

V první řadě je třeba jmenovat dlouhodobý účinek této manikúry. Po ošetření budou vaše nehty a ruce všeobecně ve vynikajícím stavu a vy se jimi budete moci chlubit. P-shine sada nabízí mimo jiné také naprosto nenáročné udržování konstantního a maximálně intenzivního lesku ošetřených nehtů, jež budou pevnější a pružnější. V žádném případě nedojde k narušení kořene nehtu a nehtového lůžka. Velkou výhodou je i fakt, že nehty budou preventivně ošetřeny proti lámání a také proti nepřirozenému třepení.

Postup ošetření nehtů je jednoduchý

P shine manikúra nabízí všechny potřebné nástroje ke komplexní úpravě nehtů a pokožky nacházející se okolo nich. Co se týká samotného postupu, začíná se omytím rukou, které byste měli předtím namydlit. Nehty očistíme a upravíme kůžičku okolo nich. Na výrazně rýhované nehty je zapotřebí použít papírový pilníček. Výrazně rýhované nehty si zaslouží drsnější stranu a hladkou pak sjednotíte a odmastíte oblast nehtových destiček. Pomocí leštička pak dochází k zapracování speciální pasty do nehtů. Po jejich dokonalém vyleštění přichází na řadu pudr. I díky němu vznikne na povrchu nehtů dokonalá lesklá vrstva, která vydrží dlouhou dobu. V poslední fázi již přichází speciální olej obsahující vitamíny, jenž vše dokoná. Celý proces by určitě neměl trvat déle než půl hodiny.