Rss

Nejoblíbenější last minute zájezdy současnosti

dubrovnik-512798_1280Uvažujete momentálně ještě o dovolené a chtěli byste si ji užít co možná nejlevněji v luxusním hotelu, kde se o vás postarají? Kdo by nechtěl, all inclusive je pro většinu z nás velmi lákavou volbou. Možností úspory na dovolené je hned několik, nicméně snažit se volit spíše tuzemské destinace na úkor přímořských zemí nemusí být vždy to pravé ořechové. Ideální je zvolit last minute zájezdy, které již samy o sobě slibují vysokou finanční úsporu se vším všudy. Co jsou vlastně last minute pobyty a jaké země jsou dnes nejoblíbenější?

Na poslední chvíli…

Termín last minute je mnohým z nás velmi důvěrně znám, jelikož takovýchto pobytů využívají často. I přesto se ale vyplatí jej definovat. Jedná se prakticky o zájezdy realizované na poslední chvíli. Jinými slovy, vyberete si nějaký konkrétní pobyt a následně za několik málo dní či hodin vyrazíte. Na sbalení všech možných věcí, které budete na dovolené potřebovat, již nebudete mít zkrátka a jednoduše čas, což je ale daň za minimální cenu, kterou budete platit. V případě standardní dovolené by se cena vyšplhala výše. Cestovní kanceláře řeší tento marketingový tah hlavně proto, že potřebují zaplnit dané termíny pobytů v určitých destinacích.

Lidé milují jih Evropy

Momentální bezpečnostní situace je poměrně nepříznivá pro cestování do zemí v severní části Afriky, mezi které se řadí Maroko, Tunis, Egypt a mnohé další. I proto a také z ekonomických důvodů si lidé vybírají na last minute především země, jež se nacházejí v jižní části Evropy. Typické jsou hlavně last minute Chorvatsko. Právě tento stát je dnes Čechy nejvíce navštěvovaný. Zapomenout ale nemůžeme ani na Itálii a také na Bulharsko, které se začíná stále více prosazovat. Je zde levně a lidé jsou přátelští.

Vyhledejte si pohodlně last minute zájezdy

Vyhledávání last minute zájezdů nemusí být vůbec jednoduché. Naším tipem je ovšem osvědčený portál NewTravel.cz, který nabízí naprosto pohodlné vyhledávání zájezdů na poslední chvíli.