Rss

Nejnovější trendy v módě pro těhotné

Těhotenská módaTěhotenství se řadí mezi nejkrásnější životní etapy. Přesto mnohdy skýtalo zejména v minulosti určitá úskalí, a to především v oblékání. Až do doby nedávno minulé si nastávající maminky musely oblékat o několik čísel větší kalhoty anebo šaty, aby miminku nijak neublížily a neomezovaly jej. Dnes je situace naštěstí úplně jiná a můžete si vybrat těhotenské oblečení přesně podle vašich představ. Že nevíte kde? Nevadí, rádi vám poradíme.

Vyberte si těhotenské oblečení na internetu

Výbornou volbou je těhotenská móda přímo na internetu. Sledovat můžete ty nejmodernější trendy. Zejména v eshopu tehotenske-zbozi.cz si budete moci zvolit modely přesně podle vašich představ. Veškeré oděvy, které jsou zde nabízené, pocházejí ze zemí Evropské unie. Obávat se tak nemusíte nekvalitního sortimentu z Číny, jenž doslova zaplavil náš trh. Objednané zboží vám navíc přijde obratem. Nabídka je skutečně pestrá. Podívejme se tedy na některé typy oblečení podrobněji.

Tříčtvrteční kalhoty pro teplejší dny

Léto se pomalu blíží a krátké kalhoty jsou u mnohých z nás jakousi samozřejmostí. Těhotné ženy si mohou klidně obléct stylové tříčtvrteční kalhoty, a to v několika různých variantách. Výbornou volbou jsou třeba riflové modely. Pokud spíše dáváte přednost vzdušnějšímu provedení, není problém vybrat si kvalitní bavlnu. Opravdu vkusné jsou ale i přírodně laděné lněné kalhoty, které jsou navíc maximálně pohodlné.

Těhotenské šaty do společnosti

Chcete jít s bříškem do společnosti? Proč ne, moderní těhotenské oblečení vám to umožní. Ve zmiňovaném eshopu si budete moci najít například společenské šaty, které jsou určeny speciálně pro tyto účely. Stylové jsou ale také šatovky. Ty je možné vybírat v riflové, manšestrové či plátěné podobě. Vypadat v nich budete v kombinaci třeba s tričkem bezpochyby trendy.