Rss

Moderní půjčka se zástavou

dozastavy-czSoučasná doba je z pohledu poskytování nejrůznějších finančních služeb poměrně benevolentní. Pokud ale nejste schopni u většiny poskytovatelů bankovních i nebankovních půjček prokázat dostatečnou schopnost splácet, můžete jakýmkoli zajímavým úvěrem se solidní úrokovou sazbou a minimálními poplatky za zprostředkování rozloučit. Především banky jsou hodně přísné a vyžadují záruku vaší vynikající platební morálky.

Většinou narazíte na přísné podmínek

Velkou nevýhodou většiny úvěrů jsou logicky maximálně přísné podmínky poskytování. Banky i většina nebankovních poskytovatelů nahlíží do takzvaného registru dlužníků. Ten v sobě pojímá jména lidí majících na svých bedrech nesplacené závazky z minulosti. Pokud vaše jméno v některé z těchto registrů figuruje, můžete na nějakou novou půjčku rychle zapomenout. Další častou podmínkou je potvrzení o výši momentálního příjmu u zaměstnavatele, nebo předložení faktur v případě živnostníků a firem. Tuto podmínku také každý nesplňuje.

Půjčka se zástavou je skoro pro každého

Slyšeli jste někdy o půjčce se zástavou? Pokud ne, tak jste na správném místě. Jedná se totiž o úvěr, který vás může bez větších problémů vyvést z nepříjemné finanční situace. Jak? Velmi jednoduše. Zastavením vašeho stávajícího majetku. Portál Dozastavy.cz vám dokáže velmi efektivně pomoci, jelikož nabízí možnost získání finančních prostředků až do 85 % ceny zastavené věci. Tím pádem se klidně můžete dočkat poměrně slušné sumy. Peníze dostanete na ruku ihned po uzavření smlouvy o zástavě.

Hotovost diskrétně a na ruku

Zastavárna a Autozastavárna Praha v podobě zmiňovaného portálu Dozastavy.cz nabízí maximálně diskrétní poskytování finančních prostředků přímo na ruku, případně na bankovní konto. Využít můžete jak klasického poskytování přímo na pobočce v Praze, tak i mobilní varianty, kdy za vámi přijdete zástupce společnosti a vše v klidu dojedná, například u vás doma, a k vaší spokojenosti.