Rss

Jak na rychlé stahování bez limitu

xshare-czStahování i uploadování souborů neomezenou rychlostí už není pouze snem mnohých z nás, kteří by si chtěli vychutnat třeba film zdarma! Ne, už skutečně nebude nutné platit za žádná data, jež si z internetu stáhnete! Nevěříte? Pak si vyzkoušejte službu xShare.cz, která nabízí zcela bezplatné stahování dat z internetu. Stačí vám k tomu jen registrace na zmiňovaném portálu. Podívejme se tedy, jak všechno vlastně funguje.

Stahujte a neomezujte se

Ať už potřebujete stáhnout jakákoli data, jako jsou filmy, hudba, hry anebo cokoli dalšího, nemusíte se nijak omezovat. Jistě znáte služby typu Ulozto.cz, Sdilej.cz, Datoid.cz či Fastshare.cz, kde také můžete stahovat zdarma. Pokud se ale podíváte na rychlost a vše si vyzkoušíte, zjistíte, že film budete mít kompletně na svém pevném disku třeba za den, případně za jinou extrémní porci času. Vše lze urychlit nabitím kreditu z vlastního účtu. Platit ale nikdo nechce, ne? U xShare.cz budete mít jistotu, že vám postačí pouhá registrace a pak již jdete na věc.

Vysoká rychlost zaručena

Velkou devízou zmiňované služby je zaručená vysoká rychlost stahování. Standardně můžete ukládat film na váš pevný disk rychlostí pohybující se okolo 300 Mbit/s. Za několik minut se díky tomu se podíváte na vámi zvolený film anebo hrát hru, která vás bude bavit. Stahování se z pohledu rychlosti řídí pouze tím, jak vám šlape váš internet od daného poskytovatele připojení. Jen tady může nastat určité omezení.

Přehledné prostředí samozřejmostí

Starost o to, že byste se v prostředí xShare nevyznali, není na místě. Vše je naprosto intuitivní, takže není problém zvolit si cokoli, co potřebujete. Optimální je pro tento účel vyhledávání. Videa ve formátu MP4 si budete moci přehrávat i online. Podle barvy navíc ihned zjistíte jejich kvalitu. Modrá značí HD Ready a červená náleží Full HD. Určitě tedy neváhejte a do služby se registrujte.