Rss

Jak na levné a kvalitní prodloužení vlasů

Clip na vlasyKrásné dlouhé vlasy jsou snem mnohých žen. Ne všechny ovšem mají přirozené dispozice k tomu, aby je mohly mít. I přesto si ale mohou užívat skvělých účesů, a to díky efektivním možnostem prodlužení vlasů. Výbornou volbou je především kvalitní clip na vlasy, který si v následujících řádcích představíme. Podíváme se i na důležité aspekty týkající se nákupu a na péči o něj, která sice není nijak složitá, ale určité zákonitosti vyžaduje.

Clip na vlasy se představuje

Definovat clip na vlasy není nijak složité. Jde o jednu z nejlevnějších možností, jak si prodloužit pokrývku hlavy. Clip se připíná velmi pohodlně a budete se moci spolehnout i na jeho maximálně bezpečné užití. Při správné manipulaci s ním vlasy nemohou být poškozeny. Velkou výhodou této metody prodlužování vlasů je také možnost opětovného použití clipu. Když chcete oslnit svým přirozeným vzhledem s krátkým sestřihem, prostě si jej jednoduše sundáte. V opačném případě si clip opět připnete.

Volte 100% lidské vlasy

Rozhodnete-li se pro tuto metodu prodloužení vašeho účesu, vybírejte určitě clip se 100% lidskými vlasy. Koupit můžete clip na vlasy levně v několika délkách. K dispozici je ve spolehlivém eshopu Tvojevlasy.cz v provedeních 38 cm, 45 cm, 51 cm nebo 61 cm. Liší se pochopitelně i celková hmotnost jednotlivých sad. Obsahují celkem 18 spon v 8 pásech. V nabídce je nově i luxusní sada clipu s celkovou délkou 66 cm. Zajistit dokáže velmi dlouhé a maximálně husté vlasy. Eshop nabízí i spousty dalších výhod. Při platbě předem budete mít poštovné zcela zdarma a ke každé objednávce získáte navíc dárek! Pro fb fanoušky je připravena sleva ve výši 10 %.

Jednoduchá péče o clip

Péče o clip na vlasy je naprosto stejná, jako je tomu u starání se o vaši přirozenou pokrývku hlavy. Stačit vám budou kvalitní značkový šampón a kondicionér. Vlasy v clipu je možné také žehlit při nižších teplotách a tvarovat dle vlastních nápadů. Klidně můžete použít i tužidlo, pomocí kterého si můžete účes vytvořit mnohem snadněji. Bránit se nemusíte ani lakování, které je při péči o vlasy zcela běžné.