Rss

Funkční a stylové dětské kufříky do školy

kazeto-detsky-kufrik-sovickyPrázdniny se pomalu chýlí ke svému konci a děti budou muset opět do školy. S jejich školní docházkou ovšem pro rodiče nastávají i starosti se sháněním jejich školní výbavy. Školní potřeby jsou nezbytné jednak kvůli své funkčnosti a jednak také i díky stylu konkrétního dítěte. Pokud chcete spojit jednak funkční prvky a jednak i prvky designové ve výbavě vaší dcery či syna, pak jsou výbornou volbou skvělé dětské kufříky. Právě ony mohou dětem skvěle posloužit, a to v celé řadě variant. Soustřeďme se tedy jednak na tradičního výrobce těchto kufříků a jednak na možnosti využití těchto pomůcek.

Vysoce kvalitní a neotřelý kufřík od společnosti Kazeto

Chcete-li vsadit na skutečnou kvalitu podpořenou ruční výrobou, pak je ideální volbu dětský kufřík od společnosti Kazeto. Ta dodává dětské kufříky již od roku 1925. Jedná se o tradičního výrobce kufříků, který si zakládá právě na vysoké kvalitě a ručním provedení kufříku, a to až z celých 80% celého výrobního procesu. Svou pevností a nápaditým designem dětský kufřík splní i ty nejpřísnější normy.

detsky-kufrik-3

Multifunkční využití dětských kufříků

Mohlo by se zdát, že lepenkový kufřík lze využít i jako alternativu dětského školního batohu, nicméně častěji si své uplatnění najde jako obal na výtvarné potřeby. Do kufříku si děti mohou dát nejen barvy, ale třeba i papíry a další potřeby. Zajímavé jsou i lepenkové složky, jež lze využít i na sešity či učebnice. Vzít si jej děti mohou ale klidně i na věci určené do tělocviku anebo na přezůvky. Využití kufříků je zkrátka multifunkční.

kazeto-skolni-desky-a5-motiv-more

Skvělý vzhled kufříku

U jakékoli školní potřeby je velmi důležitý i její atraktivní vzhled. Každé dítě se jednoznačně nějakým způsobem prezentuje a jeho styl je pro něj mnohdy nejdůležitější. Jak se můžete na obrázcích dětských kufříků přesvědčit, jedná se o opravdu hezké školní pomůcky se vším všudy.

kazeto-skolni-desky-a5-motiv-prirodaskolni-desky-a3-motiv-more

Napsat komentář