Rss

Čím se řídit při nákupu kočárku

kocarek-patronOčekávání dítěte patří mezi zlomové body života mnohých z nás. Není se čemu divit, jelikož děti přinášejí neskutečnou radost a vzpruhu do života. I proto se vyplatí myslet na ně ještě dlouho před jejich narozením. Nasnadě je především pořízení stylového nového kočárku. Podívejme se tedy mnohem podrobněji, co všechno je zapotřebí brát v potaz. Alternativ je pochopitelně spousta. Mimo jiné také doporučíme internetový obchod AAA Kočárky mající velmi pestrý výběr spousty značek.

Bytelná konstrukce jako základ

Hodně důležitá je samotná konstrukce kočárku. Ta by měla být maximálně bytelná. Zároveň je ovšem nesmírně důležitá i její hmotnost. Maminka je totiž často nucena nejen kočárek tlačit do kopce, ale dávat jej i do kufru automobilu. Pokud je konstrukce extrémně těžká, jen velmi složitě s ní bude manipulovat. Většina modelů má už v současnosti odlehčený rám. Výborné jsou v tomto ohledu třeba kočárky Patron. V potaz je třeba brát i počet kol na daném provedení a jejich velikost.

Vše v jednom

hluboky-kocarekUšetřit na nákupu je možné zejména tak, že si zakoupíte kompletní set. Jinými slovy, naráz seženete jak klasický kočárek s hlubokou korbou pro nejmenší děti, tak i sportovní model, když už vaše ratolest sedí. Součástí celého kompletu bývají mimo jiné také sedačky do auta typu vajíčka. Například kočárky Camarelo takto lze zcela jistě sehnat a mít v jednom všechno, co potřebujete.

Na značce a vzhledu záleží…

Dbát byste při nelehké volbě měli mimo jiné i na značku kočárku. Výborné jsou především značkové kočárky Firkon, Patron anebo zmiňovaná značka Camarelo. Ať už potřebujete jakýkoli design, barvu či značku, podívejte se na nabídku eshopu AAAkočárky.cz, který nabízí i další zboží určené pro děti. Jmenovat bychom mohli například postýlky, doplňky ke kočárkům anebo jídelní židličky a sedačky. Zkrátka zde můžete koupit cokoli, co vaše ratolest využije.