Rss

Buďte styloví v tričku či mikině s potiskem

001547Kdo by nechtěl vypadat skvěle a na první pohled svým oblečením zaujmout? Jestliže patříte i vy mezi lidi, kteří nechtějí být příliš decentní a odměření, vyberte si nějaké vtipné tričko nebo mikinu. Výbornou volbou jsou zejména nejrůznější modely s potiskem, a to ve formě nápisů či obrázků. Mnohdy také skvěle vypadá kombinace obojího, tedy vtipný komentář související s nějakým obrázkem. V následujících řádcích nabídneme zajímavé tipy na dámská a pánská trička s potiskem anebo mikiny.

                                                                                              Zastavte válku ve stylu Star Wars

Máte rádi Hvězdné války a nesouhlasíte s konflikty kdekoli na světě? Pokud ano, vsaďte na tričko Stop Wars, které proklamuje váš pacifistický názor. Skvělý motiv ze Star Wars v bílé barvě v kombinaci s modrým podkladem trička vypadá perfektně. S tričkem určitě zaujmete, a navíc se v něm budete cítit příjemně, jelikož je vyrobeno z 100% bavlny. Spolehnout se můžete i na pohodové praní, které probíhá při teplotě 30°C. Vtipná trička je třeba při praní obrátit naruby a je třeba vyvarovat se následného žehlení potisku.

Vtipný Vincent

001538Výbornou a vtipnou volbou je i tričko What na němž je zobrazen Vincent z Pup Ficiton v podání Johna Travolty. V poslední době zaplavil tento gif celý facebook a zná jej snad každý. Motiv z kolekce grafika Dež-ika je vtipný a zaujme. Tričko je vyrobeno z 90 % z bavlny a 10% z polyesteru.

Mikina Zombee hoody

Mezi zajímavé pánské mikiny s potiskem patří i Zombee hoody, která se vyznačuje zobrazením včeličky kombinované se zombie. Zraněná tato včelka určitě není, je již totiž dávno po smrti. Grafik Rax si pohrál se dvěma anglickými výrazy a originál je na světě.

Nakupujte pohodlně a levně

000965Jestliže vás některé pánské tričko s potiskem anebo mikina zaujaly, můžete si je klidně nakoupit v eshopu Geekshirts. Sehnat lze za nízké ceny v nejrůznějších velikostech a barevných provedeních. Nakoupit můžete ale klidně i samolepky, polštáře a plakáty.